Skorzystaj z wyszukiwarki produktów Wyszukiwarka produktów
Strefa dobrych cen Sprawdź ceny

Parkiet na ogrzewanie podłogowe

Parkiet na ogrzewanie podłogowe

Wprowadziliśmy do sprzedaży parkiet na ogrzewanie podłogowe Lambdafloor.

Jego specjalna konstrukcja pozwala zacoszczędzić na kosztach ogrzewania. Podłoga znacznie szybciej i równomiernie się nagrzewa.

Spód jest wykonany z aluminium, a warstwa użytkowa to ok. 2,5 mm.

Warstwa użytkowa wykonana jest z dębu, pierwsza klasa.

 

Szerokości desek: 145 – 240 mm

Długości desek: 600-2500 mm

 

Ten deski na ogrzewanie podłogowe można otrzymać w wielu wariantach kolorystycznych.

 

parkiet-lambdafloor.ogrzewanie podłogowe

 

lamgda.przekroj

 

 

Ogrzewanie podłogowe i panel drewniany to od teraz jedność technologiczna. Nasz nowy produkt to pierwszy i jedyny tego typu na świecie, którego zastosowanie znacząco wpływa na ekonomię i efektywność ogrzewania podłogowego.

Ciepło nie jest hamowane przez drewno, które standardowo jest dobrym izolatorem, a transportowane jak w stalowym czy aluminiowym grzejniku przyściennym, by możliwie najszybciej zostać uwolnionym w ogrzewanym pomieszczeniu.

To także koniec dużej bezwładności i oporu cieplnego jakie do tej pory stawiało drewno a nawet gres i kamień. Teraz ciepło na powierzchni naszego panelu LAMBDAfloor jest odczuwalne w przeciągu kilku minut od włączenia ogrzewania w danym pomieszczeniu.

Zasada działania

Moduł grzewczy sprawnie i równomiernie rozprowadza ciepło na całej powierzchni parkietu. Tym samym cała powierzchnia podłogi działa jak jeden wysokosprawny grzejnik oddający ciepło do pomieszczenia  poprzez promieniowanie.

Teraz odstępy pomiędzy rurami grzewczymi ogrzewania podłogowego w podłożu mogą być większe – nawet do 45cm (do tej pory 20cm), co znacząco wpływa na niższy koszt przygotowania ogrzewania podłogowego.

 

Opatentowana technologia przewodzenia ciepła

Unikatowa konstrukcja parkietu LAMBDAfloor umożliwiła uzyskanie oporu cieplnego wielokrotnie mniejszego w stosunku do innych parkietów tego typu.

Model warstwowy drewnianego parkietu LAMBDAfloor pozwala na analityczne zrozumienie zasady funkcjonowania jak i efektywności naszego produktu.

Jeżeli zdecydujesz się się zastosować nasz parkiet LAMBDAfloor w domu lub w firmie, gdzie występować będzie mieszana powierzchnia gresu i LAMBDAfloor to nie ma potrzeby instalowania większej ilości (gęściej) wężownicy, gdyż rozprowadzanie ciepła przez produkt LAMBDAfloor jest efektywniejsze niż w przypadku okładziny gresowej lub kamienia.

 

 

© Copyright 2018 by Bestfloors. Wszystkie prawa zastrzeżone.