Bolefloor: krzywoliniowo!

Firma Bolefloor produkuje podłogi oryginale, wyjątkowe – krzywoliniowe.

FIRMA BOLE DO ODWOŁANIA WSTRZYMAŁA PRODUKCJĘ!!!

Są to podłogi które nie tworzą linii prostych to znaczy każda Deska ma krzywiznę i łączy się z nimi krzywizna mi z deską leżącą obok. W taki sposób powstaje niesamowity efekt.

Life is not a straight line®  – Życie nie jest linią prostą

Podłogi Bolefloor to prawdziwa definicja unikalności – każda deska jest inna – jak drzewo, z którego pochodzi. Nie znajdziesz dwóch identycznych desek i podłóg. Bolefloor oferuje rozwiązania dla każdej lokalizacji – począwszy od prywatnych domów i mieszkań skończywszy na powierzchniach komercyjnych. Bolefloor to nie tylko podłoga – ale również wyjątkowa propozycja na ścianę, sufit czy też unikalne meble (Boleform).

Gatunki drewna:


SELECT – to najbardziej prestiżowa klasa drewna. Charakteryzuje się jednolitym ubarwieniem, łagodnym zarysem słojów, niewielką ilością zdrowych sęków oraz tak zwanych “kocich łapek” i całkowitym brakiem ciemnych sęków.

NATURAL –  jak nazwa wskazuje drewno w tej klasie charakteryzuje się najbardziej naturalnym wyglądem. Dopuszczalne są niewielkie sęki i niewielkie różnice kolorystyczne, bez bieli i przebarwień.

RUSTIC – to klasa drewna, w której deski posiadają ciemne sęki oraz wypełnione specjalną masą szpachlową pęknięcia do 2 mm. Idealnie pasuje do wnętrz rustykalnych i w stylu vintage. Podłoga w klasie Rustic stanowi często najbardziej wyrazisty element wystroju wnętrz.


* Jako produkt naturalny drewno bardzo rzadko jest produktem idealnym. Przemysłowe standardy produkcyjne dopuszczają do 5% różnicy w klasie drewna produktu gotowego.

Podłogi z litego drewna to flagowy produkt Bolefloor. Jednak aby zaspokoic potrzeby naszych klientów oferujemy również deski podłogowe dwuwarstwowe do zastosowania np w przypadkach wodnego ogrzewania podłogowego.


Realizacje podłogi Bolefloor

© Copyright 2022 by Bestfloors. Wszystkie prawa zastrzeżone.