Promocja grudniowa na dębowe deski MAT-TAR

 

Wakacje już się skończyły, a to oznacza powrót do rzeczywistości. Nie musi to być jednak powrót bolesny – wystarczy wejść w jesień z wyjątkowo atrakcyjną promocją na drewniane deski firmy Mat-tar. Drewniana deska podłoga za 176 zł netto? Tak, u nas to możliwe. 

Razem z Mat-Tarem, polskim producentem drewnianych desek podłogowych, wychodzimy naprzeciw wzrastającym cenom drewna. Przygotowaliśmy promocję, która odpowiada na Wasze potrzeby. Z nami wykończycie dom po cenach sprzed inflacji, nie tracąc przy tym nic z jakości drewna.

Promocją objęte są drewniane, warstwowe deski firmy Mat-Tar z najpopularniejszej kolekcji “postarzanej” UV. Powierzchnia jest olejowana i szczotkowana, co wyostrza naturalną strukturę drewna. Deski należą do klasyfikacji Country/Antyk (C/D) i charakteryzują się pięknymi, żywymi sękami. Tradycyjny wygląd dodatkowo podkreśla naturalne usłojenie. Dzięki temu deski są unikatowe i sprawdzą się w projektach jako element budujący domowe ognisko. Wymiary desek: 11 x 180 x 600-2100mm.

Promocja trwa do 01.01.2023 lub do wyczerpania zapasów. 

Więcej informacji: Marcin 665 283 777.

 

W promocji dostępne są różne kolory desek. Wybierz coś dla siebie:


© Copyright 2023 by Bestfloors. Wszystkie prawa zastrzeżone.