Ronkowski Drzwi Drewniane

Firma Ronkowski zajmuje się produkcją drzwi drewnianych oraz okien od kilkudziesięciu lat.  Jej siedziba znajduje się w Kościerzynie. Na swoje produkty firma Ronkowski udziela 5 letniej gwarancji.

Ronkowski drzwi drewniane – Rozwiązania konstrukcyjne

Oferowane przez firmę „Ronkowski” drewniane drzwi wewnętrzne oraz zewnętrzne drzwi są wykonane w 100% z wyselekcjonowanego drewna klejonego warstwowo. Najczęściej jest to drewno sosnowe, ale może to także być wiele innych gatunków, takich jak: olcha czarna, dąb, meranti, orzech, sapeli.

W ofercie znajdują się drzwi jednoskrzydłowe, dwuskrzydłowe, pełne, przeszklone, z doświetlami bocznymi i górnymi, w systemie drzwi przesuwnych naściennych lub chowanych w ścianę.

Drzwi drewniane Poznań „Ronkowski” odróżnia od konkurencji ich pełna indywidualizacja, tj. każda sztuka jest wykonywana dla wybranego klienta na konkretne zamówienie oraz pod dokładny wymiar. Możliwe są także realizacje nietypowych projektów oraz konstrukcji drzwi wewnętrznych.

Kolorystyka drzwi drewnianych

Drewniane drzwi wewnętrzne “Ronkowski” wykonywane są w dowolnym kolorze wybranym z palety producenta, jak również w dowolnym kolorze z palety kolorów RAL, NCS lub ICA. Pełna paleta kolorów dostępna w salonach sprzedaży.

Ronkowski drzwi – Szkło

We wszystkich drzwiach drewnianych “Ronkowski” montowane są jedynie szyby hartowane o grubości 8mm, co czyni je w pełni bezpiecznymi. W ofercie posiadamy wiele różnych rodzajów szkła hartowanego (gładkie, matowe, z ornamentem).

Ronkowski drzwi – Zawiasy

Ronkowski drzwi - Sprawdź BestFloors

Obok tradycyjnych drzwi przylgowych wszystkie oferowane drzwi wewnętrzne “Ronkowski” mogą być wykonane w wersji bezprzylgowej, z całkowicie ukrytymi zawiasami, kątem otwarcia 180 stopni oraz możliwością regulacji w trzech płaszczyznach.

Drzwi wewnętrzne przylgowe, to klasyczne rozwiązanie oparte na widocznych zawiasach z możliwością regulacji także w trzech płaszczyznach.

 

 

 

 

 

 


Nasze realizacje:

 

 

 


POBIERZ KATALOG

© Copyright 2023 by Bestfloors. Wszystkie prawa zastrzeżone.