o bestfloors

bestfloors - najlepszy wybór w temacie podłóg drewnianych i tarasów w Poznaniu

Wicanders Hydrocork

Podłogi drewniane, parkiety, drzwi, tarasy, podłogi winylowe bestfloors Poznań

Dziękujemy serdecznie za odwiedzenie naszej strony. Firma bestfloors zajmuje się od kilkunastu lat sprzedażą i montażem podłóg drewnianych oraz tarasów w kraju i za granicą. Ofertę uzupełniamy o dostawę drzwi oraz schodów. Dzięki wysokiemu poziomowi naszych usług klienci chętnie wracają do nas lub polecają nas swoim znajomym.

Posiadamy w swojej ofercie zarówno podłogi bardzo drogie, jak i tanie dostępne na każdą kieszeń. Każdy znajdzie u nas dla siebie odpowiedni produkt. Najważniejszym naszym celem jest profesjonalna obsługa klienta, a to oznacza dostarczenie jak najlepszych materiałów parkieciarskich, wykonanych przez profesjonalne ekipy w ustalonym z góry terminie.

Zapraszamy do współpracy!

Arkadiusz Dziwiec

Kompleksowo

Co znaczy kompleksowo?

Chcemy aby klient był u nas obsłużony całościowo jeśli chodzi o:

  • podłogi drewniane
  • podłogi winylowe
  • tarasy drewniane i kompozytowe
  • schody
  • listwy przypodłogowe

wraz z montażem na vat 8 %.

Jest wiele salonów sprzedaży podłóg w Poznaniu ale bardzo niewiele z nich proponuje tak kompleksową obsługę jak nasza firma.

Dlatego jeśli myślisz o wykończeniu swojego mieszkania lub domu, koniecznie skontaktuj się z nami!

Najwyższa jakość produktów

Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi producentami podłóg drewnianych, tarasów, drzwi, którzy gwarantują wysoką jakość na długie lata.

Wieloletnie doświadczenie

Podłogami drewnianymi zajmujemy się od 20 lat. Możesz nam zaufać, znajdziemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Najlepsza cena detaliczna

Zawsze staramy się składać korzystne cenowo oferty, dopasowane do kieszeni klienta.

Referencje

Opinie naszych klientów

Gorąco polecam skorzystanie z usług pana Łukasza Mendelewskiego ! Usługa montażu została wykonana z najwyższą jakością, doradzono mi odpowiedni rodzaj podłogi, wzór oraz dobór usług dodatkowych. Pełen profesjonalizm.

Wojciech Lewandowski
Klient

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Łukaszem Mendelewskim z Bestfloors. Terminowość i jakość wykonania na najwyższym poziomie. Parkiet nieustannie zachwyca! Pieknie położono też listwy przypodlogowe. No i kontakt z Paniem Łukaszem super mily :)

Ewa Solińska
Klient

Polecam współpracę z firma Bestfoors. Dzięki profesjonalnemu podejściu jej pracowników wybór, zakup i montaż podłogi przebiegł bezproblemowo. Na każdym etapie współpracy mogłem liczyć na rzetelne działanie. Podłoga przeszła nasze oczekiwania.

Dawid Michalak
Klient

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Bestfloors. Wspaniała obsługa, odpowiedzi na każde pytanie, dobre doradztwo. Szybkość działania - zaczynając od pomiaru wilgotności posadzki, po zamówienie towaru, dostawę i montaż. Jestem użytkownikiem winyli od miesiąca i jestem zachwycona! Polecam :D

Izabela Tomiak
Klient

Jestem bardzo zadowolony ze wspólpracy z Firmą Bestfloors. Na każdym etapie wykazalali się pełnym profesjonalizmem - podejścia do klienta, doradztwo w wyborze desek podłogowych w dobrej cenie i przy samej realizacji. Szczerze polecam.

Krzysztof Kotecki
Klient

Szczerze polecam współpracę z firmą Bestfloors. Kompetentni ludzie, przykładna komunikacja i umowna lojalność. Rozumieją intencje klienta. Szybkie i na wysokim poziomie wykonawstwo, a to nie często idzie w parze.

Paweł Soliński
Klient

Szybka wycena

    Wyślij wiadomość