Strona główna

Deski Abaro w Poznaniu

Inspiracje bestfloors
Podłogi Abaro

Szukasz desek Abaro w Poznaniu? Zapraszamy do nas!

Abaro to firma z Podlasia. W swojej ofercie producent podłóg ma 78 barw, 7 szerokości i 5 grubości podłóg dębowych. Dostępne są dwie klasy drewna – Prime i Rustical. Firma Abaro specjalizuje się w produkcji desek warstwowych z dębu i jesionu. Są to deski wykończone olejowoskiem. Oprócz oferty klasycznej, Abaro produkuje też podłogi w starym stylu, kolekcja nosi nazwę Old Collection.

Podłogi drewniane Abaro to produkty tworzone z pasją, które są naturalne, niepowtarzalne i wyłącznie najwyższej jakości. To produkty dopracowane w każdym calu, łączące ze sobą nowoczesność i tradycję, produkty które Cię zainspirują i sprawią, że każde wnętrze stanie się wyjątkowe, wyróżniają się unikalnym wyglądem, wytrzymałością, bogatym wzornictwem oraz szerokim wachlarzem barw – przekonaj się o tym sam!

Inspiracje bestfloors
Oferta

Oferta podłóg dębowych Abaro

Kolekcja klasyczna:
Obejmuje najbardziej popularne kolory i wykończenia podłóg, zarówno w lakierze jak i w olejowosku. Cała gama kolorystyczna, poczynając od podłóg naturalnych, bielonych do ciemnych, wręcz czarnych tonacji. Abaro jako jedna z niewielu firm oferuje opcje koloru „na życzenie klienta”,  a to oznacza, że klient może dostarczyć swój kolor, a producent dopasuje kolor podłogi pod te wymagania.

Old Collection:
to ręcznie robione, postarzane podłogi. Celem jest uzyskanie niepowtarzalnego efektu. Jest wiele sposobów postarzania, np. opalanie, ługowanie, piaskowanie, wapnowanie, itp.

Te procesy pozwalają uzyskać niesamowite efekty, które wyróżniają podłogi z serii Old Collection na tle podłóg innych producentów. Dostępne są bardzo różne wymiary desek, a także jodełki klasyczne i francuskie (Chevron).

medal

Najwyższa jakość produktów

Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi producentami podłóg drewnianych, którzy gwarantują wysoką jakość na długie lata.

star

Wieloletnie doświadczenie

Podłogami drewnianymi zajmujemy się od 20 lat. Możesz nam zaufać, znajdziemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

price

Najlepsza cena detaliczna

Zawsze staramy się składać korzystne cenowo oferty, dopasowane do kieszeni klienta.

Oferta Abaro

Kolekcja podłóg Abaro

Antique White
Amber
Bohema
Carmel
Campa
Castle White
Castle Natural
Cava
Negro

Szybka wycena

    Wyślij wiadomość