Podłogi drewniane, egzotyczne

Podłogi drewniane, egzotyczne

Drewniane podłogi Bestfloors – najwyższa jakość

Witamy na internetowej stronie poznańskiej firmy Bestfloors – dostawcy najlepszych podłóg drewnianych.

WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE

Od początku naszej działalności zajmujemy się wyborem, dostawą oraz montażem podłóg z drewna krajowego i drewna egzotycznego. W asortymencie firmy Besfloors znajdą Państwo cały wachlarz możliwości do stworzenia wymarzonej podłogi drewnianej.

Zajmujemy się sprzedażą:

 • desek podłogowych
 • parkietów
 • mozaiki parkietowej
 • jodełek klasycznych, węgierskich i francuskich

Doświadczenie, zdobywane przez lata oraz ciągłe poszerzanie wiedzy na temat podłóg z różnych gatunków drewna, pozwoliło nam na osiągnięcie bardzo wysokiego poziomu w wyborze i montażu parkietów i desek podłogowych.
Jesteśmy przekonani, iż drewniana podłoga kupiona u nas zadowoli swoją jakością nawet najbardziej wymagających Klientów. Zatrudnione u nas osoby są ekspertami, umiejącymi zrozumieć Państwa indywidualne potrzeby. Pomogą z podjęciem decyzji: jaka deska podłogowa wkomponuje się najlepiej w klimat pomieszczenia oraz dobiorą idealnie pasujące listwy przypodłogowe. Dzięki temu zakup u nas podłogi drewnianej to gwarancja spokoju oraz 100% satysfakcji naszych klientów. Dowieziemy towar, zorganizujemy profesjonalny montaż, a Tobie pozostaje cieszyć się wspaniałym efektem, jaki zrobi wykonana przez nas drewniana podłoga.

Podłogi Drewniane – Atrakcyjne ceny – Wysoka Jakość

Nasze deski podłogowe, parkiety i mozaiki pochodzą głównie od czołowych producentów podłóg drewnianych, takich jak:

Używane przez nich rodzaj drewna jest najwyższej jakości, zaś zastosowane do jego obróbki najnowocześniejsze maszyny sprawiają, że gotowe produkty są niezwykle solidnie wykonane i trwałe. Ponadto nieustanne śledzenie trendów w budownictwie i wykorzystywanie ich w projektach desek i parkietów przyczynia się do fantastycznego wyglądu podłóg. Dzięki temu zakup u nas paneli podłogowych to gwarancja spokoju oraz 100% satysfakcji naszych klientów.

Konkurencyjne ceny

Zdajemy sobie sprawę, iż osiągane przez podłogi drewniane ceny w innych sklepach mogą zniechęcać. Nie musi tak być! Szeroka gama gatunków drewna oraz ogromny wybór produktów sprawia, że cena podłogi drewnianej Bestfloors będzie dopasowana do Państwa potrzeb.
Doskonale zdajemy sobie sprawę, że podłoga drewniana może być droga. Jednak w naszej ofercie znajdują się deski i parkiety, których ceny są zróżnicowane i dopasowane do Państwa potrzeb. Ponadto zachęcamy do odwiedzania strony z promocjami, dzięki którym za niewielkie pieniądze każdy może spełnić swoje marzenia stylowej podłogi z drewna.
Zapraszamy do zakupu w Bestfloors!

Co wpływa na cenę drewnianej podłogi?

Jako doświadczeni sprzedawcy doskonale wiemy o tym, że jeżeli chodzi o podłogi drewniane, to poza kwestiami związanymi z estetyką i trwałością, klienci wiele uwagi poświęcają też ekonomicznemu wymiarowi całego przedsięwzięcia. Jak zatem wyglądają ceny? Konieczne do poniesienia koszty uzależnione są od wielu czynników. Jednym z nich jest oczywiście gatunek drewna.

Za 1 m2 parkietu dębowego trzeba obecnie zapłacić około 70-200 zł. Dla porównania – drewno sosnowe kosztuje o 50% mniej. Najdroższe są obecnie tzw. parkiety egzotyczne, które również znajdują się w ofercie naszego sklepu w Luboniu k. Poznania. Na ostateczną cenę wpływa także montaż podłogi, czyli sposób ułożenia poszczególnych elementów. Zachęcamy do zapoznania się z przygotowaną przez nas ofertą.

Parkiet drewniany a ogrzewanie podłogowe

Najciekawszą alternatywą dla konwencjonalnych grzejników jest oczywiście nowoczesne ogrzewanie podłogowe. To sprawdzona technologia, która w połączeniu z drewnianym parkietem zapewnia wysoki komfort użytkowania na długie lata. Równomierny rozkład temperatury oraz możliwość zaoszczędzenia nawet do 20% energii cieplnej w skali roku to tylko niektóre z wielu zalet.

Decydując się na taki sposób ogrzania domu lub mieszkania, należy wybrać odpowiedni gatunek drewna. Jako doświadczeni specjaliści zapewniamy naszym klientom montaż podłogi oraz szeroko zakrojone doradztwo techniczne. Tylko u nas zyskują Państwo dostęp do najwyższej jakości produktów w konkurencyjnych cenach.

Chemia i systemy mocowań

W swojej ofercie posiadamy również:

 • chemię do drewna (kleje, lakiery, oleje, itp.)
 • systemy mocowań (sihga, spax)

Nasi dostawcy

 • chapel parket
 • podłogi dlh
 • podłogi laccy
 • jaf
 • jawor
 • abaro
 • tamex
 • walczak
 • timberness
© Copyright 2021 by Bestfloors. Wszystkie prawa zastrzeżone.