Abaro Podłogi

Szukasz desek Abaro w Poznaniu? Zapraszamy do nas!

Podłogi Abaro dostępne w Bestfloors

ABARO PROMOCJA!

Firma Abaro specjalizuje się w produkcji desek warstwowych z dębu i jesionu.

Są to deski wykończone olejowoskiem.

Podłogi drewniane Abaro to produkty tworzone z pasją, które są naturalne, niepowtarzalne i wyłącznie najwyższej jakości. To produkty dopracowane w każdym calu, łączące ze sobą nowoczesność i tradycję, produkty które Cię zainspirują i sprawią, że każde wnętrze stanie się wyjątkowe, wyróżniają się unikalnym wyglądem, wytrzymałością, bogatym wzornictwem oraz szerokim wachlarzem barw – przekonaj się o tym Sam.

 W swojej ofercie producent podłóg ma 78 barw, 7 szerokości i 5 grubości podłóg dębowych. Dostępne są dwie klasy drewna – Prime i Rustical.

   Sprawdź ofertę podłóg dębowych Abaro

Prime:

Deski dębowe o naturalnej, zróżnicowanej barwie i strukturze drewna, dowolnym układzie słoi, dopuszczalne sporadycznie występujące sęki szpilkowe oraz sęki zdrowe, zrośnięte do 8 mm, dopuszczalny błyszcz, brak innych wad i bieli. Zgodnie z normą DIN 280 , 3% deszczułek w partii może wystąpić w klasie niższej.

Rustical:

Deski o mocno zróżnicowanej barwie i strukturze, dowolnym układzie słoi, lite, dopuszczalne sęki zdrowe do 75mm, wypadające do 50mm. Ubytki i pęknięcia uzupełniane masą szpachlową. Dopuszczalny błyszcz i sporadycznie występująca biel i rdzeń. Pęknięcia czołowe, powierzchniowe i piorunowe dopuszczalne. Możliwe mikroubytki szpachli. Brak śladów po owadach drzewnych.


Informacji na temat produktów firmy Abaro udzielą Państwu:


Nasze realizacje Abaro


Kolekcja podłóg Abaro


© Copyright 2023 by Bestfloors. Wszystkie prawa zastrzeżone.