Chapel Parket

Deski, podłogi firmy Chapel Parket w Poznaniu ? Tylko u nas!

 

PROMOCJA CHAPEL PARKET!

Chapel Parket – Podłogi z własną historią

Marka Chapel Parket to parkiet dębowy w postaci deski dąb, klepek lub kasetonów wykonywane na indywidualne zamówienie Klienta. Wszystkie z wymienionych produkowane są w formie litej oraz warstwowej. Mogą być zastosowane w ogrzewaniu podłogowym. Co ważne, każda z kolekcji oferowanych przez naszą firmę posiada heblowane powierzchnie, a to nadaje im piękny i naturalny wygląd. Co więcej, pomieszczenie, w którym zostanie ułożona podłoga, zamieni się np. w przytulny kąt do spędzania wolnego czasu albo stylową sypialnię, a wszystko to za sprawą ciepłych odcieni drewna. Dzięki zastosowaniu obróbki bez papieru ściernego będzie ono bardziej wytrzymałe na różne czynniki mechaniczne, a uzyskany efekt wizualny po ułożeniu desek dębowych stworzy niepowtarzalną atmosferę w mieszkaniu lub domu.

     Zabezpieczenie olejem ze związkami krzemu to podstawa

Oferowane przez nas deski dębowe barwione są w masie, co przyczynia się do trwałości ich odcienia. Następnie, po nałożeniu barwnika na materiał, efekty utrwalane są za pomocą oleju woskowego zawierającego związki krzemu, a to powoduje, że parkiet staje się odporniejszy na zniszczenia. Taka zakonserwowana deska dębowa znacznie ułatwia bieżącą, jak również okresową pielęgnację powierzchni drewnianych. Zastosowanie specjalnego oleju wzbogaconego minerałami daje gwarancję trwałości i lepszej ochrony w porównaniu z innymi preparatami stosowanymi do zabezpieczania drewna Chapel Parket.

Proponujemy także możliwość poddania desek dębowych opatentowanemu procesowi ich postarzania, jak również sprzedajemy produkty jednolite, bez obróbki ozdobnej. Zamówienie wykonujemy zgodnie z życzeniami Klientów.

    Wyróżnienia Chapel Parket

W kraju, jak i za granicą dębowe deski Chapel Parket zyskują ogromne uznanie. Nasze doświadczenie przekłada się na liczne pochlebne opinie ze strony niezależnych ekspertów. Najwyższą jakość potwierdzają takie wyróżnienia, jak „DOBRA MARKA 2014 – Jakość, Zaufanie, Renoma” czy przyznanie dla serii Chapel Abbey nagrody Innovations@DOMOTEX w trakcie międzynarodowych targów branżowych DOMOTEX 2014 w Hannowerze.

Zachęcamy do kontaktu z nami: www.chapelparket.pl oraz przez Fanpage: www.facebook.com/ChapelParketPolska

Konto w serwisie Instagram: chapel_parket_polska


Informacji na temat produktów firmy Chapel Parket udzielą Państwu:


Ekspozycja w naszym salonieNasze realizacje Chapel Parket


Selekcja drewna w Chapel Parket

Więcej informacji na temat selekcji drewna znajdziesz tu selekcja-jakosciowa-debu-pdf

Kolorystyka Chapel Parket:

 

 

© Copyright 2019 by Bestfloors. Wszystkie prawa zastrzeżone.