Dąbex Parkiety – Podłogi Dąbex w Poznaniu

Podłogi i parkiety Dąbex w Poznaniu?

Zapraszamy do nas!

Konkurencyjne ceny.

Doradzimy, dowieziemy, zamontujemy.

Kupując podłogę firmy Dąbex wspierasz lokalny biznes i miejsca pracy z naszego regionu wielkopolskiego!

Wśród naszych licznych dostawców znajdują się podłogi drewniane z Grodziska Wielkopolskiego czyli firma Dąbex. Jest to firma wyjątkowa: rodzinna, z ponad 55-letnim doświadczeniem, zatrudniająca tylko najlepszych specjalistów, dla których wykonywana praca jest prawdziwą pasją. Ich pracownicy doskonale orientują się w obecnie panujących trendach, rozumieją potrzeby klientów i wychodzą im naprzeciw. Przykładem mogą być oferowane parkiety oraz deski dwuwarstwowe, które świetnie nadają się na coraz powszechniej stosowane ogrzewanie podłogowe. Przy jednoczesnym poszanowaniu tradycji i zastosowaniu najnowszych rozwiązań technologicznych, powstają produkty jedyne w swoim rodzaju; cechujące się naturalnym pięknem, trwałością oraz ponadczasowością.

W ofercie firmy Dąbex znajdą Państwo parkiety:

  • parkiety dwuwarstwowe
  • deski dwuwarstwowe olejowane (np. efekt surowego drewna, bielone)
  • parkiety i deski z litego drewna surowe
  • parkiety i deski z litego drewna gotowe
  • mozaiki
  • jodłę francuską Chevron
  • jodłę klasyczną

W celu zapoznania się ze szczegółową ofertą prosimy o kontakt. Nasi pracownicy z przyjemnością odpowiedzą na Państwa pytania i przygotują korzystną ofertę cenową. Zapraszamy do zakupu produktów firmy Dąbex.

Ekspozycja u nas:


Dlaczego warto wybrać podłogi i parkiety drewniane fimy Dąbex?

Obecnie parkiety drewniane znów wracają do łask, coraz częściej wybierane są przez osoby ceniące podłogi najwyższej jakości. Nic dziwnego, w końcu takie rozwiązanie sprawdzi się na lata, w przeciwieństwie do standardowych paneli, które szybko podlegają wymianie. Nasze produkty są cenione przede wszystkim ze względu na swój naturalny, piękny wygląd, dodający uroku każdemu wnętrzu. Jednym z popularniejszych wyborów są deski dębowe, bardzo popularna podłoga, oferowana w naszej firmie w wielu wariantach.
Decydując się na parkiet w swoim domu, zyskują Państwo produkt, który będzie Wam służył całe życie. Podłoga drewniana może być wykorzystana w miejscach o dużym natężeniu ruchu, np. w salonie czy biurze. Szczególnie dobrze sprawdzają się deski dębowe lub jesionowe. Z kolei podłogi z drewna egzotycznego warto zamontować w łazience czy innym pomieszczeniu o zwiększonej wilgotności.

Instalacja parkietu drewnianego to doskonały sposób, aby nadać wnętrzu przytulności. Spacer po takiej podłodze jest bardzo przyjemny, zwłaszcza dotyk gołymi stopami. Poza tym podłogi drewniane wykazują silne właściwości izolacyjne. W przeciwieństwie do paneli gwarantują komfort akustyczny, tłumiąc odgłos kroków, co docenicie w nocy, kiedy cisza jest tak istotna. Deski dębowe, jako że wykonane z naturalnego tworzywa, regulują wilgotność w pomieszczeniu. Latem drewno pochłania nadmiar wody z powietrza, z kolei zimą ją oddaje.
Parkiety sprawdzą się w każdym wnętrzu, bez względu na aranżację. Podłogi drewniane pięknie prezentują się w pomieszczeniach nowoczesnych, w połączeniu z metalowymi i szklanymi meblami i dodatkami, np. w stylu industrialnym. Nasze produkty polecamy również do aranżacji eklektycznej, która cieszy się ostatnio dużą popularnością. Deski dębowe stworzą punkt wyjścia do doboru różnorodnych dodatków charakterystycznych dla tego stylu.

© Copyright 2023 by Bestfloors. Wszystkie prawa zastrzeżone.