Walczak: tradycyjnie!

Deski, parkiety, podłogi firmy Walczak w Poznaniu ? Tylko u nas!Firma Walczak jest firmą rodzinną, która już od kilku pokoleń produkuje najwyższej klasy podłogi drewniane. Do ich wytwarzania stosowane są głównie starannie wyselekcjonowane przez ekspertów firmy Walczak drewno dąb oraz jesion.

Dąb, jako materiał do wykończenia wnętrz, charakteryzuje się niebywałą wytrzymałością i odpornością na czynniki mechaniczne. Gwarantujemy więc, że oferowane deski dębowe będą służyć i cieszyć oko swoim naturalnym wyglądem przez długie lata! Firma Walczak wybrała dąb na swój sztandarowy surowiec do produkcji podłóg, ponieważ wyjątkowe właściwości i piękno tego gatunku drewna są niezaprzeczalne.

Dlaczego powinieneś wybrać podłogi Walczak?

  • Wspaniały wygląd
  • bogaty wybór kolorów i klas dębu
  • konkurencyjne ceny.

Deski olejowane lub lakierowane to gwarancja ochrony i pięknego wyglądu Twojego wnętrza. Stosowane przez firmę Walczak drewno dębowe jest najwyższej jakości. Sposób ich wykończenia, jaki wybierzesz, zależy od Twoich preferencji. Niezależnie od tego, czy parkiet chcesz zamontować w swojej kuchni, sypialni czy w salonie – oferowane przez firmę Walczak podłogi to idealny wybór!

Koniecznie przyjdź do nas! Pomożemy z wyborem, doradzimy w sprawie profesjonalnego montażu, ponieważ Twoje zadowolenie jest dla nas na pierwszym miejscu.
Polecamy oferowane przez firmę Walczak podłogi dębowe.


Ekspozycja w naszym salonie


Informacji na temat produktów firmy Walczak udzielą Państwu:

Deski dębowe firmy Walczak zdjęcia


 


Kolory desek firmy Walczak

 

© Copyright 2020 by Bestfloors. Wszystkie prawa zastrzeżone.