Walczak deski, podłogi: tradycyjnie!

Deski, parkiety, podłogi firmy Walczak w Poznaniu ? Tylko u nas!


Walczak podłogi, deski


Firma Walczak jest firmą rodzinną, która już od kilku pokoleń produkuje najwyższej klasy podłogi drewniane. Do ich wytwarzania stosowane są głównie starannie wyselekcjonowane przez ekspertów firmy Walczak drewno dąb oraz jesion.

Dąb, jako materiał do wykończenia wnętrz, charakteryzuje się niebywałą wytrzymałością i odpornością na czynniki mechaniczne. Gwarantujemy więc, że oferowane deski dębowe będą służyć i cieszyć oko swoim naturalnym wyglądem przez długie lata! Dotyczy to także pomieszczeń o dużym natężeniu ruchu, gdzie deski podłogowe są szczególnie narażone na zużycie. Firma Walczak wybrała dąb na swój sztandarowy surowiec do produkcji podłóg, ponieważ wyjątkowe właściwości i piękno tego gatunku drewna są niezaprzeczalne.

Dlaczego powinieneś wybrać podłogi Walczak?

  • Wspaniały wygląd
  • bogaty wybór kolorów i klas dębu
  • konkurencyjne ceny.

Deski olejowane lub lakierowane to gwarancja ochrony i pięknego wyglądu Twojego wnętrza. Stosowane przez firmę Walczak drewno dębowe jest najwyższej jakości. Sposób ich wykończenia, jaki wybierzesz, zależy od Twoich preferencji. Niezależnie od tego, czy parkiet chcesz zamontować w swojej kuchni, sypialni czy w salonie – oferowane przez firmę Walczak podłogi to idealny wybór!

Warto też pamiętać, że raz zamontowany parkiet lub deski mają służyć Twojej rodzinie przez pokolenia. Należy pamiętać o właściwej pielęgnacji, za pomocą specjalistycznych preparatów. Ważne, aby wybrany produkt był przeznaczony do konkretnej podłogi. Źle dobrane środki chemiczne mogą bowiem uszkodzić nawierzchnię, bez względu na gatunek drewna, z którego wykonano deski.

Walczak deski i podłogi

Oferowane przez nas deski dębowe firmy Walczak sprawdzą się doskonale w każdych warunkach. Dzięki dużej wytrzymałości polecane są do montażu w domach prywatnych, biurach czy nawet restauracjach. Jest to znacznie lepsza alternatywa do płytek podłogowych czy paneli laminowanych. Za sprawą swojego pięknego i naturalnego wyglądu doda każdemu pomieszczeniu elegancji oraz prestiżu. Jest to szczególnie istotne w miejscach reprezentacyjnych, które powinny wyglądać elegancko.
Koniecznie przyjdź do nas! Pomożemy z wyborem, doradzimy w sprawie profesjonalnego montażu, ponieważ Twoje zadowolenie jest dla nas na pierwszym miejscu.
Polecamy oferowane przez firmę Walczak podłogi dębowe.


Ekspozycja deski i podłogi w naszym salonie firmy Walczak


Informacji na temat produktów firmy Walczak udzielą Państwu:

Deski i podłogi dębowe firmy Walczak zdjęcia


 


Kolory desek – podłogi firmy Walczak

 

© Copyright 2023 by Bestfloors. Wszystkie prawa zastrzeżone.