Tarasy Poznań

Tarasy od Bestfloors to doskonały wybór!


PROMOCJA DESKI TARASOWE

 

Trudno sobie wyobrazić dom bez tarasu. Wybierając materiał na jego wykonanie, musimy wziąć pod uwagę wiele czynników. Jednak to tarasy drewniane cieszą się największą popularnością, ponieważ w naturalny sposób łączą dom z ogrodem, a przy właściwej konserwacji możemy cieszyć się ich pięknem przez wiele lat.

Przytulny dom, piękny ogród – właśnie pomiędzy nimi znajduje się wyjątkowa przestrzeń, w której chętnie przebywają wszyscy domownicy i zaproszeni goście. To połączenie architektury z        naturą najlepiej oddają tarasy drewniane. Naturalny materiał, charakterystyczny klimat i przytulne otoczenie zachęcają do spędzania letnich wieczorów w miejscu z widokiem na przydomową  zieleń. Odpowiednie urządzenie przestrzeni przydomowej trzeba zacząć od podstaw – fundamentem tego miejsca jest deska tarasowa odporna na warunki atmosferyczne. Dzięki właściwym      elementom konstrukcyjnym i systematycznej pielęgnacji będziecie Państwo mogli cieszyć się pięknymi widokami w przytulnym otoczeniu przez długie lata.
Oferujemy nie tylko duży wybór materiałów wykończeniowych, ale przede wszystkim wiedzę i doświadczenie, dzięki którym wybierzemy rozwiązanie idealne dla warunków i mikroklimatu           panującego w danej okolicy. Niezależnie od tego, czy zdecydujecie się Państwo na deski kompozytowe, czy taras z drewna egzotycznego, gotowe konstrukcje będą spełniać swoje zadanie przez   wiele lat.

Firma Bestfloors od wielu lat wykonuje tarasy drewniane dla mieszkańców Poznania i okolic. Wśród istniejących na rynku firm, wyróżnia nas:

  • bogate DOŚWIADCZENIE – dzięki niemu doskonale orientujemy się, jakie drewno na taras jest najlepsze i jaka deska tarasowa najlepiej spełni swoją funkcję w Państwa przypadku.

DOSTĘPNA KOLORYSTYKA DESEK KOMPOZYTOWYCH

 

 

 


W sprawie doboru tarasu doradzą Państwu:


Deski tarasowe ekspozycja w naszym salonie

 

W naszej ofercie znajdują się:

DESKI TARASOWE Z DREWNA
oraz
DESKI TARASOWE KOMPOZYTOWE.

Wszystkie tarasy cechują:

  • wysoka JAKOŚĆ świadczonych usług – ponieważ wiemy, że zastosowanie odpowiedniego gatunku drewna oraz jego profesjonalny montaż oznacza dla Państwa 100% satysfakcji, którą zawsze stawiamy na pierwszym miejscu. W stałej sprzedaży posiadamy zarówno drewno egzotyczne (np. massaranduba, bangkirai, ipe), jak i europejskie (np. dąb, modrzew, thermo jesion). Gatunki egzotyczne są bardziej odporne na wilgoć i korozję biologiczną, jednak chcemy podkreślić, że wszystkie znajdujące się w naszej ofercie deski posiadają odpowiednie certyfikaty i spełniają wymagane normy. Ponadto do montażu używamy najwyższej jakości produktów firm, takich jak SPAX i SIHGA, zaś do olejowania – OVERMAT i IRSA.
  • konkurencyjne CENY – rozumiemy, że budowa domu pociąga ze sobą wysokie koszty finansowe, dlatego zawsze staramy się oferować najlepsze ceny na poznańskim rynku. Zapraszamy do kontaktu i bliższego zapoznania się z naszymi propozycjami rozwiązań na Państwa tarasy. Pracujący u nas specjaliści z całą pewnością przedstawią rozwiązania dopasowane do Państwa indywidualnych potrzeb oraz zaoferują korzystną ofertę cenową tarasów kompozytowych i wykonanych z drewna.

Każda realizacja przynosi rozmaite, czasem zupełnie nietypowe wyzwania. Poziom wilgotności lub nasłonecznienia może wpływać na drewnianą okładzinę. Znaczenie ma również ekspozycja na deszcz i wiatr. Nasze zadanie polega na określeniu, jaki rodzaj drewna zastosować w konkretnej lokalizacji. W przypadku niesprzyjających warunków proponujemy innowacyjne deski kompozytowe.

Zawsze oddajemy do użytku starannie wykończony taras, na którym wiosną i latem spędza się wiele godzin. Dbamy, by gotowy taras z drewna lub desek kompozytowych gwarantował długą żywotność i łatwe utrzymanie porządku. Nasze usługi realizujemy zarówno przy nowo wybudowanych domach, jak i starszych budynkach. Tarasy drewniane to sprawdzone rozwiązanie – najważniejszą kwestią pozostaje dokładność i staranność wykonania. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług w Poznaniu i w całej Wielkopolsce.

Tarasy drewniane Poznań – Zachęcamy do skorzystania z oferty firmy Besfloors!

© Copyright 2021 by Bestfloors. Wszystkie prawa zastrzeżone.