Złoty sęk – dębowe podłogi

Złoty Sęk – polskie podłogi drewniane z Podlasia dostępne w Poznaniu

Na rynku znajdziemy wiele drewnianych podłóg i czasami trudno zdecydować się na tę konkretną. Firma Złoty Sęk ma wiele zalet, które przemawiają na jej korzyść. Jedną z nich jest standardowo bardzo gruba warstwa użytkowa deski – wynosi aż 4,5 mm. Inną wyjątkową cechą, o której warto wspomnieć, jest możliwość wykonania jodełki francuskiej pod konkretny wymiar. Dodatkowo, oprócz wysokiej jakości dębowych desek podłogowych i wielu wariantów kolorystycznych, za firmą przemawia jeszcze jej pochodzenie.

Złoty Sęk to w stu procentach polski kapitał. Zakład ma swoją siedzibę w samym sercu Puszczy Knyszyńskiej i korzysta z polskiego drewna. Co jednak istotne – wszystko z dbałością o ekologię, ponieważ firmie przyświeca idea ochrony polskiej przyrody. Drewno pozyskiwane jest z kontrolowanej wycinki i stanowi istotny czynnik zachowania zdrowego ekosystemu leśnego. 

Naturalne i zdrowe podłogi Złoty Sęk kupisz w naszym salonie w Luboniu koło Poznania. Po tym produkcie możesz spodziewać się najwyższej jakości wykonania, co oznacza wysoką stabilność podłogi oraz wytrzymałość desek na uszkodzenia. Deski podłogowe Złoty Sęk dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych. Od klasycznego, jasnego drewna aż do grafitu czy też ciemnego brązu. Tak szeroka gama możliwości spełni wszystkie Twoje wymagania i pomoże stworzyć wyjątkowe wnętrza w Twoim domu. Tym bardziej, że firma daje możliwość dopasowania koloru indywidualnie na bazie wysłanej próbki kolorystycznej.

 

W ofercie Złoty Sęk w naszym salonie w Poznaniu znajdziesz:

  • deski tradycyjne
  • deski w jodełkę (również pod konkretny wymiar)
  • ekskluzywne deski Querqus Long, aż do 270 mm szerokości i 6 m długości
  • deski szczotkowane oraz gładkie
  • trzy klasy drewna, od naturalnych i gładkich po rustykalne, pełne szlachetnych sęków
  • wiele wariantów kolorystycznych. Również dobierane indywidualnie
  • wykończenie desek olejowoskiem lub lakierem

Zapraszamy do naszego salonu. Nasi doradcy pozostają do dyspozycji również telefonicznie.


Informacji na temat produktów firmy Złoty Sęk udzielą Państwu:


© Copyright 2023 by Bestfloors. Wszystkie prawa zastrzeżone.